Revitalizace bytových domů na klíč

//Revitalizace bytových domů na klíč
Revitalizace bytových domů na klíč2019-02-06T10:54:17+00:00

V rámci tohoto programu pro vlastníky domů nabízíme zpracování energetických auditů, projektové dokumentace pro stavební povolení včetně vyřízení samotného stavebního povolenívyjádření dotčených organizacíorgánů státní správy.

Po dohodě s vlastníky bytových domů zajistíme nejvýhodnější financování stavebních prací prostřednictvím hypotéčního úvěru až na 20 let, a to díky zpracování několika variant splatnosti a výše jednotlivých splátek, s promítnutím těchto splátek do fondu oprav jednotlivých členů družstva nebo vlastníků bytových jednotek.

Součástí tohoto produktu je i zpracování časové osy návratnosti investice na základě reálně předpokládaných energetických úspor.

V neposlední řadě k tomuto produktu automaticky nabízíme i vyřízení dotací z programu “PANELČeské záruční a rozvojové banky, nebo dotací na konstrukční vady domů z MMR (Ministerstvo pro místní rozvoj), nebo dotací z ČEA (Česká energetická agentura). Využijte tedy historicky nízkých úroků z hypotéčních úvěrů a náš produkt “Revitalizace na klíč” co nejdříve a ušetříte nejen svůj čas a peníze za audity a projekty, ale i peníze za zbytečně spotřebovanou energii.

Pro individuální cenovou nabídku, prosím zašlete poptávku na našich webových stránkách nebo na emailu info@heko-group.cz